Първото българско списание, издадено от Константин Фотинов за пръв път…
ПФК „Добруджа“ постигна исторически успех, като стана безспорен шампион на обединената Втора професионална лига. Това е първият път, в който добричлии триумфират в този формат на първенството, поставяйки златна страница в клубната история.
Макар отборът да е печелил титлата във Втора лига и през 60-те години, тогавашният формат на първенството е бил разделен на северна и южна „Б“ група, което прави настоящото постижение още по-значимо.
Поздравления за футболистите, треньорския щаб, ръководството и всички фенове на „жълто-зелените“! Браво, шампиони!
ПФК „Добруджа“ е шампион на обединената Втора лига за първи път в историята си!*
Каква е вашата реакция?
Първото българско списание, издадено от Константин Фотинов за пръв път през 1844 г. в гр. Смирна (дн. Измир). С него е поставено началото на българския периодичен печат. На 1 април 2013-та година, 169 години след началото на първото издание на списание „Любословие”, поставяме началото на неговото онлайн издание






