Сега четете
„Левски“ спечели и втората контролна среща от лятната си подготовка

Левски“ спечели и втората контролна среща от лятната си подготовка. След като победиха Пирин и Етър, сега „сините“ надвиха и втородивизионния Марица (Пловдив) в Правец с 3:1 пред погледа на клубната легенда и мажоритарен собственик на столичани – Наско Сираков.

Бившият играч на ЦСКА Станислав Маламов изведе пловдивчани напред четири минути преди края на първото полувреме, когато бе изведен сам срещу Иван Андонов и го преодоля без проблеми за 1:0.

Отговорът на „Левски“ бе моментален и две минути по-късно Асен Чандъров изравни резултата. Това стана факт след центриране на Патрик-Габриел Галчев към Илиян Стефанов, който свали топката за Чандъров и той я прати в мрежата за 1:1. Обратът пък стана факт две минути след подновяването на играта, когато Стефанов добави и гол към асистенцията си. Халфът вкара за 2:1 с глава.

Бразилска комбинация между Рикардиньо и Роналдо узакони победата на столичани в 78-ата минута, когато Роналдо вкара и трети гол за селекцията на Николай КОстов.