Д-р Андрей Велчев е главен редактор на Luboslovle.bg, доктор по…
Вторник бе решаващ ден в първичните избори на САЩ
Да се помогне на Марк Зукърбърг и оперативния директор на „Фейсбук“ Шерил Сандбър да основат Партия на обновлението и да се борят за Белия дом.
Това предложи основателят на авторитетната организация на американските журналисти „Политико“ Джим ВандеХей във в. „Уолстрийт джърнъл“. Отвратен от някои претенденти за президент, той пише, че Белият дом се нуждае от човек, който да използва интернет революцията, за да твори добро.
Зукърбърг обаче няма 35 г., колкото се изискват за президент. Вторник бе решаващ ден в първичните избори на САЩ. Вот се проведе в 5 щата.
Каква е вашата реакция?
Д-р Андрей Велчев е главен редактор на Luboslovle.bg, доктор по национална сигурност и политология, магистър по политически мениджмънт и публични политики, както и по масови комуникации от Нов български университет. Той е автор на множество публикации и интервюта в областите на комуникациите, журналистиката, маркетинга и политическите комуникации, както и по теми, свързани с националната и личната сигурност, хибридните войни и съвременните заплахи. Член е на: Съюза на българските журналисти, Асоциацията на полицейските началници, Националния съюз „Безопасност и охрана“, Националната асоциация „Сигурност“