Д-р Андрей Велчев е главен редактор на Luboslovle.bg, доктор по…
„Личният ми живот няма нищо общо с това, което се случи с мен. Всичко е заради сайта и публикациите в него“.
Това заяви за „Здравей, България“ по Нова телевизия журналистът Стоян Тончев, който беше жестоко пребит преди дни.
Пребиха жестоко „убиеца на октопода“ в Поморие
Той смята, че случилото се е свързано с негови разследвания. На последните местни избори Тончев беше кандидат за общински съветник в Поморие от Партията на Зелените и стана известен с плаката, на който пробожда октопод с меч. Има свой интернет сайт, в който често критикува местната власт.
„Според мен няма да бъдат установени извършителите. Полицията търси някакъв любовен триъгълник, разпитва за интимния ми живот“, добави той.
В събота полицията задържа двама души, заподозрени за побоя.
„Според мен няма задържани лица, които да са свързани с побоя над мен. Има лица, които са разпитвани. В противен случай щеше да ми бъде дадена снимка за разпознаване“, заяви той по този повод.
Източник: Novanews.bg
Каква е вашата реакция?
Д-р Андрей Велчев е главен редактор на Luboslovle.bg, доктор по национална сигурност и политология, магистър по политически мениджмънт и публични политики, както и по масови комуникации от Нов български университет. Той е автор на множество публикации и интервюта в областите на комуникациите, журналистиката, маркетинга и политическите комуникации, както и по теми, свързани с националната и личната сигурност, хибридните войни и съвременните заплахи. Член е на: Съюза на българските журналисти, Асоциацията на полицейските началници, Националния съюз „Безопасност и охрана“, Националната асоциация „Сигурност“