Сега четете
България има нужда от правителство, което да работи сега

България има нужда от правителство, което да работи сега

Повтаряме за кой ли път – България има нужда от правителство, което да работи за хората сега, а не в някакви бъдещи моменти, каза пред журналисти на влизане в парламента зам.-председателят на парламентарната група (ПГ) на „ДПС – Ново начало“ Искра Михайлова преди дебатите по втория вот на недоверие към кабинета „Желязков“ на тема корупция. Вотът бе внесен по инициатива на МЕЧ и с подписите на „Възраждане“ и на „Величие“.

Тя допълни, че все пак трябва да бъде чут днешният дебат по повод внесения вот на недоверие към кабинета.

Хамид Хамид, също зам.-председател на ПГ, припомни думи на председателя на формацията Делян Пеевски, че вотове на недоверие няма как да минават. Той каза също, че не е коментирано официалното влизане на „ДПС – Ново начало“ в управляващата коалиция.

Вижте и

Михайлова не коментира процесите в „Демокрация, права и свободи“ – ДПС (ДПС-ДПС), а Хамид определи хората около Ахмед Доган като „палячовци“. Не ми се занимава с тях, посочи Хамид Хамид.

Каква е вашата реакция?
Много ми хареса
0
Не ми хареса
0
Не съм сигурен
0
Развълнувах се
0
Вижте коментарите (0)

Напиши коментар

Вашият мейл адрес няма да бъде публикуван.

Нагоре