Д-р Андрей Велчев е главен редактор на Luboslovle.bg, доктор по…
В кариерата си се е снимал в повече от 70 филма
Френският актьор, режисьор и продуцент Жак Перен почина на 80 години в Париж, предаде БТА.
Жак Перен се е снимал в повече от 70 филма от 50-те години на миналия век. Сред тях са „Госпожиците от Рошфор“, „Магарешка кожа“, „Честта на капитана“, „Ново кино „Парадизо“.
Съпродуцент е на петнайсетина филма, сред които „Зета“, на Коста-Гаврас и „Хористите“ на Кристоф Баратие, в който изпълнява една от ролите. Режисира природонаучни документални филми.
Последната му роля в киното е в „Голиат“, излязъл по екраните през март.
Каква е вашата реакция?
Д-р Андрей Велчев е главен редактор на Luboslovle.bg, доктор по национална сигурност и политология, магистър по политически мениджмънт и публични политики, както и по масови комуникации от Нов български университет. Той е автор на множество публикации и интервюта в областите на комуникациите, журналистиката, маркетинга и политическите комуникации, както и по теми, свързани с националната и личната сигурност, хибридните войни и съвременните заплахи. Член е на: Съюза на българските журналисти, Асоциацията на полицейските началници, Националния съюз „Безопасност и охрана“, Националната асоциация „Сигурност“