Д-р Андрей Велчев е главен редактор на Luboslovle.bg, доктор по…
Оборотната сексоложка Наталия Кобилкина разкри върху какво се крепи нейния успех. По думи на Кобилкина, животът ѝ се е преобърнал, откакто е „гейша“.
„Често ми казвате: „Наталия, има толкова много обучения, които предлагаш, от къде да започна?“. И преди 5 години и сега отговорът ми е един и същ: „Гейши“.
Има живот преди и живот след Гейши. Това е моята най-добра трансформираща и основополагаща програма. Без значение от проблемите, които имате и искате да решите – любовна мъка или болка, щастливи отношения, развод, изневяра, безпаричие, личностно развитие, усъвършенстване, несигурност, сексуални проблеми, нещастие, несполуки, развитие на бизнес, зависимости, депресия, липса на брак, деца – зад всичко това се крие много по-дълбока причина и обяснение, за които не подозирате.
И всичко е вътре в нас, всичко идва от нас самите и решението е наше дали ще го променим или тихо и кротко ще прием „съдбата“ си….“, написа в социалните мрежи тя.
Чаровната брюнетка твърди, че над 60 000 жени са преминали курса за гейши.
Каква е вашата реакция?
Д-р Андрей Велчев е главен редактор на Luboslovle.bg, доктор по национална сигурност и политология, магистър по политически мениджмънт и публични политики, както и по масови комуникации от Нов български университет. Той е автор на множество публикации и интервюта в областите на комуникациите, журналистиката, маркетинга и политическите комуникации, както и по теми, свързани с националната и личната сигурност, хибридните войни и съвременните заплахи. Член е на: Съюза на българските журналисти, Асоциацията на полицейските началници, Националния съюз „Безопасност и охрана“, Националната асоциация „Сигурност“