Д-р Андрей Велчев е главен редактор на Luboslovle.bg, доктор по…
За 8 часa е обявено началото на национален протест на игралната индустрия срещу промените в Закона за хазарта, внесени в парламента на 16-и юли, предаде репортер на Информационна агенция News24sofia.eu.
Според недоволните текстовете са лобистки и ще засегнат предимно малките и средните компании.
Мирни шествия ще има в много градове на страната, научи News24sofia.eu.
В София работещите в бранша се събират пред парламента, видя още репортерът на News24sofia.eu Тодор Стефанов.
Ситуацията там е спокойна, няма засилено полицейско присъствие. Движението по булеварда пред сградата на Народното събрание се извършва нормално.
Националният протест е планирано да се проведе в още 36 града в страната.
Каква е вашата реакция?
Д-р Андрей Велчев е главен редактор на Luboslovle.bg, доктор по национална сигурност и политология, магистър по политически мениджмънт и публични политики, както и по масови комуникации от Нов български университет. Той е автор на множество публикации и интервюта в областите на комуникациите, журналистиката, маркетинга и политическите комуникации, както и по теми, свързани с националната и личната сигурност, хибридните войни и съвременните заплахи. Член е на: Съюза на българските журналисти, Асоциацията на полицейските началници, Националния съюз „Безопасност и охрана“, Националната асоциация „Сигурност“