„Свободата на словото е смачкана”, заяви журналистът Иван Бакалов.Вестникът излезе за първи път на пазара на 1 март с тираж от 10 000 броя, но мистериозно изчезна от павилионите в страната. Издателите получили множество обаждания от читатели, че на ключови оборотни места в София не са доставени бройки от него.
Издателите очакват да получат отчет в края на март за всички продадени броеве на „Прас прес” по места. Според тях обаче у нас има абсолютен монопол по отношение на бизнес средата и на свободата на словото.
ижте във видеото какво още казаха издателите на „Прас прес”:В сряда ще излезе вторият брой на „Прас прес”, а издателите обещаха сами да се заемат да продават част от тиража на столичния пл. „Славейков”.
Коментари