Кандидатите за местна власт в София

 

1444909431_7На местните избори в София на 25 октомври ще участват 42 партии, коалиции и независими кандидати. Техните номера в бюлетината са:

  1. Партия „Българска демократична общност“
    2. Партия „Движение 21“
    3. Партия „Движение Напред България“
    4. Партия „Национално движение за права и свободи“
    5. Партия „Социалдемократическа партия“
    6. Партия „Движение за права и свободи“
    7. Местна коалиция „Сердика“ (АБВ, Български социалдемократи)
    8. Партия „Социалистическа партия български път“
    9. Партия „България без цензура“
    10. Партия „Зелените“
    11. Независим кандидат Руска Дросева
    12. Партия „ВМРО – Българско национално движение“
    13. Партия „Нова алтернатива“
    14. Партия „Атака“
    15. Партия „ГЕРБ“
    16. Партия „Солидарност“
    17. Независим кандидат Светла Крумова
    18. Независим кандидат Детелина Чобанова
    19. Партия „Движение демократично действие-Д3“
    20. Партия „Глас Народен“
    21. Независим кандидат Евтим Евтимов
    22. Партия „Движение за радикална промяна „Българската пролет““
    23. Независим кандидат Илия Богданов
    24. Партия „Национална републиканска партия“
    25. Партия „Национално движение за стабилност и възход“
    26. Партия „Партия на Зелените“
    27. Местна коалиция „Реформаторски блок – София“
    28. Партия „Ред, законност и справедливост“
    29. Коалиция „Българска радикална левица“
    30. Партия „Българска социалдемократическа партия“
    31. Независим кандидат Росица Стоянова
    32. Независим кандидат Пламен Колев
    33. Партия „Български демократичен център“
    34. Партия „Българска социалдемокрация“
    35. Партия „ДЕОС“
    36. Коалиция „Народен съюз“
    37. Партия „Национален фронт за спасение на България“
    38. Независим кандидат Ивайло Панев
    39. Местна коалиция „БСП лява България“
    40. Независим кандидат Ивайло Иванов
    41. Местна коалиция „Справедлива София“
    42. Независим кандидат Евгени Игнатов

Листите на големите партии са както следва:

„ГЕРБ“ се явява с кандидат за кмет Йорданка Асенова Фандъкова. Останалите кандидати са:
За общински съветници в Столична община:

  1. Йорданка Асенова Фандъкова
    2. Елен Стойчев Герджиков
    3. Малина Едрева Одоен
    4. Николай Асенов Стойнев
    5. Екатерина Евлогиева Йорданова
    6. Ирина Иванова Йорданова-Колева
    7. Орлин Иванов Алексиев
    8. Лорита Георгиева Радева
    9. Анна Илиева Стойкова
    10. Валя Николчова Чилова
    11. Татяна Николова Георгиева
    12. Зафир Кирилов Зарков
    13. Михаил Владимиров Владов
    14. Андрей Мирчев Иванов
    15. Силвия Тошкова Христова
    16. Живка Стоянова Новкова
    17. Мита Дончева Георгиева
    18. Нина Вълчева Чанева
    19. Йоанна Николова Драгнева
    20. Венетка Методиева Серафимова
    21. Ваня Лазарова Тагарева
    22. Иван Илиев Илиев
    23. Борислав Иванов Борисов
    24. Орлин Вилхелм Иванов
    25. Веселин Христов Милев
    26. Михаела Атанасова Иванова
    27. Ботьо Генчев Ботев
    28. Искра Иванова Ангелова
    29. Анатоли Благоев Илиев
    30. Ивелина Кириловa Джартова
    31. Роберт Янакиев Янакиев
    32. Радослав Тошев Тошев
    33. Мария Георгиева Димитрова
    34. Лилянда Тодорова Еленкова
    35. Александър Койчев Иванов
    36. Анета Матева Георгиева
    37. Христиан Иванов Петров
    38. Десислава Василева Радулова
    39. Даниел Младенов Митов
    40. Миряна Цветанова Маламин-Сирийски
    41. Атанас Андонов Бояджиев
    42. Поля Любенова Михайлова
    43. Йордан Димитров Господинов
    44. Диян Сашов Асенов
    45. Мариян Ангелов Бдински
    46. Юлия Методиева Николова
    47. Димитър Иванов Узунов
    48. Румяна Здравкова Здравкова-Колева
    49. Албена Иванова Събева
    50. Любомир Димитров Вангелов
    51. Емануела Ивелинова Стомонякова
    52. Петя Миткова Белелиева-Донева
    53. Христо Александров Ушев
    54. Миленa Руменова Янкулова
    55. Васил Димитров Йорданов
    56. Димитър Христов Папукчиев
    57. Елизабет Стефанова Петрова
    58. Илияна Василева Бранзелова
    59. Яна Стойковa Стойкова-Танева
    60. Христо Здравков Паскалев
    61. Слав Стефанов Стойчев

За районни кметове:

Виргиния Иванова Стоянова – кмет на район „Средец”
Пламен Огнянов Църноречки – кмет на район “Красно село“
Савина Йорданова Савова – кмет на район “Възраждане“
Йорданка Иванова Фикирлийска – кмет на район “Оборище“
Инж. Тодор Славов Кръстев – кмет на район “Сердика“
Ева Михайлова Митова – кмет на район “Подуяне“
Наталия Стоянова – кмет на район “Слатина“
Инж. Цветомир Велчев Жеков – кмет на район “Изгрев“
Любомир Любомиров Дреков – кмет на район “Лозенец“
Инж.Николай Стоянов Терзиев – кмет на район “Триадица“
Иван Вълчев Чакъров – кмет на район “Красна поляна“
Иван Йорданов Божилов – кмет на район “Илинден“
Димитър Александров Димов – кмет на район “Надежда“
Ивайло Цеков – кмет на район “Искър“
Д-р Цвета Минева Авджиева – кмет на район “Младост“
Димитър Константинов Дилчев – кмет на район “Студентски“
Инж. Валери Борисов Йорданов – кмет на район “Витоша“
Христина Милчова Семерджиева – кмет на район “Овча купел“
Милко Антонов Младенов – кмет на район “Люлин“
Младен Василев Младенов – кмет на район “Връбница“
Даниела Руменова Райчева – кмет на район “Нови Искър“
Валентина Присова – кмет на район “Кремиковци“
Димитър Емилов Сичанов – кмет на район “Панчарево“
Рангел Вълев Марков – кмет на район “Банкя“

За кметове на кметства:

Васко Крумов Стоянов – с. Владая
Петър Велков Георгиев – с. Мърчаево
Николай Петров Гюров – с. Бистрица
Божидар Димитров Зашев – с. Герман
Наталия Велинова Александрова – с. Долни Пасарел
Дойчин Стоянов Сремкин – с. Железница
Антон Владимиров Владимиров – с. Казичене
Александър Йорданов Борисов – с. Кокаляне
Венцислав Димитров Игнатов – с. Кривина
Васил Любомиров Станчев – с. Лозен
Луиза Стоянова Видова – с. Бусманци
Тодор Теофилов Димитров – гр. Бухово
Георги Ганев Бонев – с. Горни Богров
Даниела Василева Стоянова-Тотева – с. Долни Богров
Станислава Борисова Стойнова –  с. Желява
Георги Добрев Тасков – с. Яна
Мария Дечева Павлова – с. Иваняне
Иван Стефанов Проданов – с. Волуяк
Цветан Борисов Петров – с. Мрамор
Емил Велинов Янакиев – с. Балша
Емил Иванов Алексиев – с. Войнеговци
Вихър Николаев Лозев – с. Доброславци
Петър Борисов Велчев – с. Кубратово
Крум Милушев Крумов – с. Кътина
Цветелина Петкова Гаврилова – с. Локорско
Кристиян Людмилов Лазаров – с. Мировяне
Валентин Борисов Павлов – с. Негован
Валери Георгиев Динчев – с. Подгумер
Светла Георгиева Николова – с. Световрачане
Славчо Кирилов Донев – с. Чепинци
Ивета Борисова Николова – с. Мало Бучино

„Реформаторски блок“ се явява с кандидат за кмет Вили Младенов Лилков. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

  1. Трайчо Димитров Трайков
    2. Прошко Начев Прошков
    3. Борислав Иванов Бориславов
    4. Марта Руменова Георгиева
    5. Любомир Петров Георгиев
    6. Антон Господинов Койчев
    7. Красимир Асенов Гълъбов
    8. Иво Николаев Божков
    9. Иветка Тодорова Петрова
    10. Радослав Игнатов Абрашев
    11. Цецка Георгиева Бачкова
    12. Стефан Марчев Марков
    13. Марио Руменов Добрев
    14. Евгения Добрева Ненова
    15. Ина Райчева Райчева
    16. Цветанка Андреева Андреева
    17. Атанас Димитров Щерев
    18. Тодор Петров Стефанов
    19. Николай Владимиров Вълков
    20. Грети Иванова Стефанова
    21. Владимир Чавдаров Симеонов
    22. Виолета Любомирова Донева – Янкулова
    23. Ивана Иванова Енева
    24. Зорница Харалампиева Василева
    25. Бонка Сергеева Василева
    26. Елена Христова Николова
    27. Николай Толчев Толчев
    28. Христо Иванов Добрев
    29. Виктор Лъчезаров Чаушев
    30. Виктор Георгиев Чолаков
    31. Албена Димчева Палпурина
    32. Милена Георгиева Горанова
    33. Момчил Василев Стефанов
    34. Пламен Величков Кръстев
    35. Маргарита Стефанова Илчева
    36. Венцислав Василев Кръстев
    37. Здравко Йорданов Цанев
    38. Милен Бончев Стоев
    39. Чавдар Любенов Йорданов
    40. Ириан Георгиев Марков
    41. Теодор Красинов Георгиев
    42. Магдалена Александрова Бояджиева – Петрова
    43. Керачка Бедрос Михаел
    44. Теодор Богомилов Петков
    45. Витан Йорданов Влахов
    46. Димитър Димитров Димитров
    47. Димитър Иванов Любенов
    48. Александър Василев Янкулов
    49. Тодор Василев Сантов
    50. Венцислав Илиев Михайлов
    51. Валентин Божидаров Йотов
    52. Пеню Витанов Пенев
    53. Добрин Юриев Балчев
    54. Сафет Мустафа Караулан
    55. Денислав Желев Генчев
    56. Борис Георгиев Аврамов
    57. Илич Борисов Цветков
    58. Ивайло Благоев Михайлов
    59. Петър Ясенов Маринов
    60. Христо Панчев Апостолов
    61. Цветелина Огнянова Сърбинска

За районни кметове:

Район „Средец“ – Мария Николова Ачкова
Район „Красно село“ – Христо Панчев Апостолов
Район „Възраждане“ – Николай Здравков Спасов
Район „Оборище“ – Васил Божидаров Цолов
Район „Сердика“ – Тодор Петров Стефанов
Район „Подуяне“ – Денислав Желев Генчев
Район „Слатина“ – Богдана Тодорова Станоева
Район „Изгрев“ – Филип Димитров Симеонов
Район „Лозенец“ – Богдан Николаев Николов
Район „Триадица“ – Димитър Петров Божилов
Район „Красна поляна“ – Стоян Траянов Танев
Район „Илинден“ – Тодор Василев Сантов
Район „Надежда“ – Бонка Сергеева Василева
Район „Искър“ – Магдалена Руменова Чакалова
Район „Младост“ – Теодор Красинов Георгиев
Район „Студентски“ – Божидар Йорданов Василев
Район „Витоша“ – Теодор Богомилов Петков
Район „Овча купел“ – Пеню Витанов Пенев
Район „Люлин“ – Ивайло Благоев Михайлов
Район „Връбница“ – Руслан Белизаров Баждеков
Район „Нови Искър“ – Владислав Владимиров Владимиров
Район „Панчарево“ – Станислав Бойчев Благоев
Район „Банкя“ – Арсени Христов Вълчинов

За кметове на кметства:

За Владая – Мако Петров Маков
За Мърчаево – Олег Любомиров Митов
За Мало Бучино – Атанас Станоев Тасев
За Волуяк – Йордан Ивов Йорданов
За Войнеговци – Надя Петрова Горничева
За Доброславци – Анелия Лазарова Венкова
За Житен – Александра Дончева Калайджиева
За Кубратово – Румен Рангелов Георгиев
За Кътина – Маргарита Николова Цветанова
За Локорско – Мимоза Ангелова Митрева
За Мировяне – Йорданка Стоичкова Петкова
За Негован – Снежанка Младенова Величева
За Подгумер – Димитринка Радкова Богданова
За Световрачене – Атанас Симеонов Атанасов
За Чепинци – Ивайло Николов Николов
За Бистрица – Михайл Лалев Мънков
За Герман – Маргаритка Иванова Станкова
За Долни Пасарел – Иван Борисов Иванов
За Железница – Милчо Йорданов Миланов
За Казичене – Николай Георгиев Дойчинов
За Кокаляне – Любомир Петков Стойков
За Кривина – Емил Любенов Спасов
За Лозен – Здравко Димитров Хрисимов

„БСП лява България“ се явява с кандидат за кмет Михаил Стоянов Мирчев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

  1. Калоян Драгомиров Паргов
    2. Милка Христова Христова
    3. Владимир Димитров Данев
    4. Румен Николов Георгиев
    5. Христо Танчев   Проданов
    6. Борис Цветков Цветков
    7. Альоша Маков Даков
    8. Марин Василев Пенков
    9. Петър Илиянов Кичашки
    10. Теодора Симеонова Делисивкова
    11. Мичо Дочев Райковски
    12. Ирена Тодорова Анастасова
    13. Иван Янчов Таков
    14. Орлин Георгиев Ваташки
    15. Иван Митьов Виделов
    16. Коста Тома Иванов
    17. Николай Милчев Николов
    18. Анна Николаева Славова
    19. Райна Николаева Душкова
    20. Бойко Митков Петев
    21. Иван Максимов Пешев
    22. Николай Йорданов Белалов
    23. Николай Иванов Цонков
    24. Анастасия Иванова Бошнакова
    25. Панайот Андреев Бончев
    26. Евгений Николаевич Белий
    27. Бойко Александров Маринков
    28. Надя Радева Динчева
    29. Ива Петрова Станкова
    30. Диана Нинова Тонова
    31. Иван Николаев Мечков
    32. Орлин Киров Димов
    33. Енчо Георгиев Мянушев
    34. Румен Вълов Петков
    35. Ангел Димитров Митов
    36. Веска Иванова Иванова-Илиева
    37. Даниела Христова Гочева
    38. Цецка Димитрова Кочкова
    39. Марин Борисов Стоянов
    40. Иван Петров Бонев
    41. Нойко Бончев Кутев
    42. Мирослав Мирославов Каракашев
    43. Петър Цветанов Начев
    44. Зефир Зафиров Николов
    45. Иван Николов Банков
    46. Иван Филипов Ковачев
    47. Екатерина Валериева Гетова
    48. Тома Мариов Трайков
    49. Ивайло Цветанов Алексиев
    50. Снежинка Атанасова Стойкова
    51. Александър Спасов Грозданов
    52. Мария Стоилова Димитрова
    53. Ивона Петрова Никова
    54. Мариана Неделчова Божкова
    55. Анатолий Христов Станкулов
    56. Койчо Панов Козаров
    57. Юлиан Асенов Иванов
    58. Катя Тодорова Топалова
    59. Екатерина Евтимова Димитрова
    60. Даниела Тодорова Гълъбова
    61. Лидия Цветкова Кирезова

За районни кметове:

За кмет на район „Средец” – Николай Боянов Маринов
За кмет на район “Красно село“ – Бойко Георгиев Митов
За кмет на район “Възраждане“ – Иван Янчов Таков
За кмет на район “Оборище“ – Иван Ивайлов Ченчев
За кмет на район “Сердика“ – Ленко Николов Петканин
За кмет на район “Подуяне“ – Анатолий Христов
За кмет на район “Слатина“ – Елица Валентинова Иванова
За кмет на район “Изгрев“ – Невелина Темелкова Стойнева
За кмет на район “Лозенец“ – Румен Николов Георгиев
За кмет на район “Триадица“ – Диана Нинова Тонова
За кмет на район “Красна поляна“ – Надя Радева Динчева
За кмет на район “Илинден“ – Данислав Петров Николов
За кмет на район “Надежда“ – Марин Борисов Стоянов
За кмет на район “Искър“ – Борис Цветков Цветков
За кмет на район “Младост“ – Стефан Дянков Стефанов
За кмет на район “Студентски“ – Георги Петров Натов
За кмет на район “Витоша“ – Орлин Георгиев Ваташки
За кмет на район “Овча купел“ – Мариника Иванова Якова
За кмет на район “Люлин“ – Тодор Веселинов Булев
За кмет на район “Връбница“ – Християн Бориславов Кръстев
За кмет на район “Нови Искър“ – Калинка Иванова Николова
За кмет на район “Кремиковци“ – Ивайло Цветанов Алексиев
За кмет на район “Панчарево“- Бойко Митков Петев
За кмет на район “Банкя“ – Елмира Иванова Котева

За кметове на кметства:

За с. Владая – Цветанка Василева Здравкова
За с. Мърчаево – Славчо Благоев Александров
За с. Герман – Стефан Владимиров Иванов
За с. Казичене – Ивайло Илиянов Павлов
За с. Кокаляне – Васил Любомиров Христов
За с. Лозен – Вилислава Петрова Иванова
За с. Бусманци – Стефан Лозанов Станоев
За гр. Бухово – Тодор Методиев Димитров
За с. Долни Богров – Цецка Димитрова Кочкова
За с. Желява – Йордан Иванов Шехтански
За с. Яна – Бисер Генчев Генов
За с. Волуяк – Младен Илиев Младенов
За с. Балша – Владимир Соколов Соколов
За с. Войнеговци – Димитър Николов Николов
За с. Кътина – Анета Димитрова Величкова
За с. Локорско – Кирил Александров Георгиев
За с. Мировяне – Иво Велинов Цеков
За с. Негован – Теодоси Благоев Димитров
За с. Световрачене – Петър Асенов Петров
За с. Чепинци – Майя Светославова Петрова-Тарлева
За с. Мало Бучино – Валентин Асенов Мирчев

Mестна коалиция „Сердика (АБВ, Български социалдемократи)“ се явява с кандидат за кмет Георги Стоянов Кадиев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

  1. Георги Стоянов Кадиев
    2. Тодор Николов Цанев
    3. Анета Маринова Григорова
    4. Мартин Райчев Райков
    5. Невена Йорданова Стоянова
    6. Димитър Иванов Самодумов
    7. Войслав Георгиев Тодоров
    8. Мила Благоева Видина
    9. Иван Русков Лапатов
    10. Николай Валентинов Цуцумански
    11. Елизабет Георгиева Василева
    12. Димитър Величков Димитров
    13. Иван Йорданов Керчев
    14. Веселка Кузманова Вачева
    15. Георги Венциславов   Стоянов
    16. Ламбро Николаев Попов
    17. Десислава Петрова Христова
    18. Мария Ангелова Виденова
    19. Татяна Илиева Спиридонова
    20. Валери Горанов   Младенов
    21. Демира Еленкова Дичева
    22. Атанас Цеков Петков
    23. Любомир Ангелов Янъков
    24. Васил Георгиев Георгиев
    25. Десислава Сашева Александрова
    26. Васка Илчев Горанова
    27. Георги Борисов Генчев
    28. Аспарух Методиев Николов
    29. Валентин Цветков Котов
    30. Атанас Петров Янчев
    31. Антоанета Николова Дръндова
    32. Димитър Йорданов Димитров
    33. Мирослав Йорданов   Василев
    34. Росица Жекова   Демирова
    35. Лъчезар Михайлов   Колев
    36. Евгени Михайлов Денчев
    37. Станислав Василев Стрински
    38. Юрий Тодоров Моралиев
    39. Живан Йорданов Величков
    40. Димитър Желязков Овчаров
    41. Пламена Пламенова Заячка
    42. Борислава Борисова Кирова
    43. Илиян Милков Марков
    44. Симонета Христова Рашева
    45. Николай Парушев Парушев
    46. Димитър Петров Петров
    47. Татяна Костадинова Влахова
    48. Цветомир Николов Цветанов
    49. Таня Александрова Иванова
    50. Миглена Асенова Георгиева
    51. Никола Костов Димитров
    52. Теодор Красимиров Конов
    53. Методи Ангелов Ангелов
    54. Петър Илиев Петров
    55. Георги Владимиров   Аргиров
    56. Белосвета Ренова Пенева
    57. Любомир Стефанов Димитров
    58. Николета Владимирова Стоянова
    59. Божидар Димитров Илчев
    60. Христо Василев Стоянов
    61. Мартин Бориславов Гергов

За районни кметове:

За кмет на район „Средец” – Петър Илиев Петров
За кмет на район “Красно село“ – Иван Йорданов Керчев
За кмет на район “Възраждане“ – Атанас Цеков Петков
За кмет на район “Оборище“ – Добринка Христова Вълчева
За кмет на район “Сердика“ – Силвия Георгиева Везенкова
За кмет на район “Подуяне“ – Демира Еленкова Дичева
За кмет на район “Слатина“ – Николай Валентинов Цуцумански
За кмет на район “Изгрев“ – Валери Горанов Младенов
За кмет на район “Лозенец“ – Веселка Кузманова Вачева
За кмет на район “Триадица“ – Елизабет Василева Василева
За кмет на район “Красна поляна“ – Димитър Йорданов Димитров
За кмет на район “Илинден“ – Христомил Славчев Делчев
За кмет на район “Надежда“ – Никола Костов Димитров
За кмет на район “Искър“ – Теодор Красимиров Конов
За кмет на район “Младост“ – Васка Илчев Горанова
За кмет на район “Студентски“ – Станислав Василев Стрински
За кмет на район “Витоша“ – Росица Жекова Демирова
За кмет на район “Овча купел“ – Десислава Петрова Христова
За кмет на район “Люлин“ – Цветомир Николов Цветанов
За кмет на район “Връбница“ – Елизабет Димитрис Индос
За кмет на район “Нови Искър“ – Валентин Цветков Котов
За кмет на район “Кремиковци“ – Димитър Тихомиров Христов
За кмет на район “Панчарево“ – Атанас Иванов Василов
За кмет на район “Банкя“ – Николай Костадинов Венков

За кметове на кметства:

За с. Владая – Таня Александрова Иванова
За с. Мърчаево – Георги Петров Тодоров
За с. Казичене – Божидар Димитров Илчев
За с. Иваняне – Красимира Богомилова Костова
За с. Волуяк – Румен Денков Трендафилов
За с. Кътина – Капка Николова Найденова
За с. Негован – Пенка Денева Попова
За с. Световрачене – Антон Гаврилов Стефанов
За с. Чепинци – Сашо Димитров Йорданов
За с. Мало Бучино – Христо Василев Стоянов

„ВМРО – Българско национално движение“ се явява с кандидат за кметАнгел Чавдаров Джамбазки. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

  1. Карлос   Арналдо Контрера
    2. Димитър Борисов Антов
    3. Ангел Чавдаров Джамбазки
    4. Владимир Веселинов Митов
    5. Васил Светославов Христов
    6. Веселин Георгиев Теофилов
    7. Иван Георгиев Арнаудов
    8. Николай Стоянов Стоянов
    9. Димитър Никифоров Анков
    10. Одисей Спиридонов Спасов
    11. Бранимира Георгиева Велчева
    12. Виолета Стаменова Тодорова
    13. Евгения Каменова Каменова
    14. Георги Ленков Балчев
    15. Цветан Петков Александров
    16. Илко Василев Илиев
    17. Георги Кирилов Дамянов
    18. Николай Григоров Върлаков
    19. Петя Петкова Илиева
    20. Роберт Адриянов Цветанов
    21. Ивайло Цветанов Спасов
    22. Веселин Светлозаров Димитров
    23. Любомир Емилов Милошев
    24. Анелия Ихтиманова Добринова
    25. Георги Ясенов Желязков
    26. Христо Илков Стоянов
    27. Стефан Димитров Минков
    28. Маргарита Величкова Недкова
    29. Цветомир Илиев Петров
    30. Гергин Радев Георгиев
    31. Петя Иванова Станчева
    32. Христо Николов Данчев
    33. Марина Маринова Проданова
    34. Анета Петрова Михайлова
    35. Вера Иванова Грозданова
    36. Мариана Иванова Грънчарова
    37. Мирчо Руменов Войчин
    38. Пенка Маринова Попсавова
    39. Нито Петков Маринов
    40. Илиян Николов Дзанков
    41. Никола Илиев Дзанков
    42. Иво Илиев Иванов
    43. Георги Радев Трайков
    44. Светозар Светозаров Георгиев
    45. Любомир Иванов Йовев
    46. Александър Христов Димитров
    47. Цветелина Йорданова Георгиева
    48. Миломир Пенчев Богданов
    49. Николай Мирославов Бакалов
    50. Божидар Христов Ценков
    51. Асен Захариев Николов
    52. Асен Стоянов Цветанов
    53. Драгомир Любенов Василев

За районни кметове:

За кмет на район „Средец” – Георги Ленков Балчев
За кмет на район “Красно село“ – Любомир Емилов Милошев
За кмет на район “Възраждане“ – Асен Захариев Николов
За кмет на район “Оборище“ – Николай Мирославов Бакалов
За кмет на район “Сердика“ – Евгения Каменова Каменова
За кмет на район “Подуяне“ – Одисей Спиридонов Спасов
За кмет на район “Слатина“ – Иво Илиев Иванов
За кмет на район “Изгрев“ – Георги Ясенов Желязков
За кмет на район “Лозенец“ – Александър Христов Янев
За кмет на район “Триадица“ – Петър Чавдаров Елмазов
За кмет на район “Красна поляна“ – Петя Петкова Илиева
За кмет на район “Илинден“ – Веселин Георгиев Теофилов
За кмет на район “Надежда“ – Бранимира Георгиева Велчева
За кмет на район “Искър“ – Илко Василев Илиев
За кмет на район “Младост“ – Маргарита Величкова Недкова
За кмет на район “Витоша“ – Николай Стоянов Стоянов
За кмет на район “Овча купел“ – Роберт Адриянов Цветанов
За кмет на район “Връбница“ – Цветан Петков Александров
За кмет на район “Нови Искър“ – Николай Георгиев Марков
За кмет на район “Кремиковци“ – Александър Христов Димитров
За кмет на район “Панчарево“ – Мирчо Руменов Войчин
За кмет на район “Банкя“ – Николай Григоров Върлаков

За кметове на кметства:

За с. Владая – Петя Иванова Станчева
За с. Мърчаево – Гергин Радев Георгиев
За с. Казичене – Асен Стоянов Цветанов
За с. Кокаляне – Димитър Владимиров Везенков
За с. Иваняне – Вера Иванова Грозданова
За с. Мировяне – Цветелина Йорданова Георгиева
За с. Световрачене – Георги Радев Трайков

„Движение за права и свободи“ се явява с кандидат за кмет Андрей Любомиров Георгиев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

  1. Андрей Любомиров Георгиев
    2. Мукаддес Юсуф Налбант
    3. Димитър Живков Димитров
    4. Васимир Иванов Радулов
    5. Тошко Илиев Трайков
    6. Емил Любомиров Желязков
    7. Сезгин Юсеин Мехмед
    8. Юлиана Йотова Йончовска
    9. Петър Симеонов Ангелов
    10. Щерьо Щерев Щерев
    11. Илийчо Алексиев Илиев
    12. Десислава Христова Методиева
    13. Сулхие Шефкетова Тахсинова
    14. Цено Младенов Тодоров
    15. Васил Георгиев Цоконов
    16. Андрей Василев Йорданов
    17. Росен Благоев Трайков
    18. Мюжгян Феимова Камберова
    19. Бранимир Димитров Ламбиев
    20. Йорданка Кръстева Кръстева
    21. Людмила Иванова Тончева
    22. Нина Дончева Пананова-Йорданова
    23. Йоанна Любомирова Никова
    24. Галя Георгиева Бончева-Динева
    25. Розалия Трендафилова Миланова-Новева
    26. Оля Крумова Иванова
    27. Симеон Атанасов Бурмов
    28. Георги Венелинов Георгиев
    29. Александър Иванов Делчев
    30. Александър Йорданов Александров
    31. Георги Николов Иванов
    32. Ива Божидарова Трифонова
    33. Марио Бориславов Николов
    34. Ирена Кръстева Кръстева
    35. Михаел Димитров Лещански
    36. Гюлшен Махмуд Чалък
    37. Антония Пенчева Караиванова
    38. Крум Тарик Ради
    39. Даниела Върбанова Данева
    40. Димитър Красимиров Димитров
    41. Гюлбин Ахмедова Хаджимустафова
    42. Елена Тодорова Вретенарова
    43. Йордан Венелинов Петков
    44. Димитър Стоянов Даракчиев
    45. Нина Стоянова Бонева
    46. Надя Александрова Христова
    47. Анто Петков Антов
    48. Светлана Георгиева Генчева
    49. Дора Димитрова Даракчиева
    50. Мария Христоскова Манева
    51. Константин Николов Костов
    52. Румяна Миткова Николова
    53. Мария Илиева Димитрова
    54. Атанас Маринов Йосифов
    55. Сийка Юриева Миленкова
    56. Илия Атанасов Костов
    57. Димитър Стефанов Гергов
    58. Александър Иванов Александров
    59. Генчо Колчов Линков
    60. Антон Михайлов Ангелов

За районни кметове:

За кмет на район „Средец“ – Юлиана Йотова Йончовска
За кмет на район “Красно село“ – Мюжгян Феимова Камберова
За кмет на район “Възраждане“ – Людмила Иванова Тончева
За кмет на район “Оборище“ – Ива Божидарова Трифонова
За кмет на район “Сердика“ – Румяна Миткова Николова
За кмет на район “Слатина“ – Ива Йорданова Атанасова-Андонова
За кмет на район “Изгрев“ – Светлана Георгиева Генчева
За кмет на район “Лозенец“ – Димитър Красимиров Димитров
За кмет на район “Триадица“ – Емил Любомиров Желязков
За кмет на район “Красна поляна“ – Цено Младенов Тодоров
За кмет на район “Илинден“ – Росен Благоев Трайков
За кмет на район “Надежда“ – Бранимир Димитров Ламбиев
За кмет на район “Искър“ – Васил Георгиев Цоконов
За кмет на район “Младост“ – Оля Крумова Иванова
За кмет на район “Студентски“ – Георги Венелинов Георгиев
За кмет на район “Витоша“ – Атанас Маринов Йосифов
За кмет на район “Овча купел“ – Мария Христоскова Манева
За кмет на район “Люлин“ – Петър Симеонов Ангелов
За кмет на район “Връбница“ – Йорданка Кръстева Кръстева
За кмет на район “Нови Искър“ – Александър Йорданов Александров
За кмет на район “Кремиковци“ – Щерьо Щерев Щерев
За кмет на район “Банкя“ – Галя Георгиева Бончева-Динева

„Движение 21“ не се явява с кандидат за кмет на Столична община. Техните останали кандидати са:
За общински съветници:

  1. Стоян Илиев Александров
    2. Симеон Славчев Славчев
    3. Иван Димитров Янев
    4. Емилия Димитрова Михайлова
    5. Десислава Любомирова Стоимчева-Коларска
    6. Пламен Маринов Ралчев
    7. Петър Петров Павлов
    8. Георги Росенов Кардашев
    9. Любомир Николаев Сяров
    10. Ралица Венелинова Цекова
    11. Георги Николов Димов
    12. Емил Николов Тарасов
    13. Иван Ганчев Ганчев
    14. Стефка Кирилова Колчакова-Денева
    15. Полина Петрова Дикова
    16. Стефани Иванова Гигова
    17. Виолета Тодорова Дейчева-Симонска
    18. Иван Александров Каназирски
    19. Борислав Любомиров Георгиев
    20. Ивайло Весков Стоилов
    21. Кремена Николова Миленкова
    22. Мария Димитрова Божилова-Трохарова
    23. Владислав Иванов Иванов
    24. Христо Георгиев Гунов
    25. Ивайло Георгиев Петров
    26. Росица Михайлова Каменова-Тоцева
    27. Атанас Тодоров Тосев
    28. Димитър Радославов Веселинов
    29. Мирослав Дилянов Калчев
    30. Йордан Кирилов Славов
    31. Роксандра Димитрова Памукова
    32. Юлиан Йорданов Стамболски
    33. Явор Георгиев Александров
    34. Георги Пламенов Сотиров
    35. Велико Людмилов Симов
    36. Първан Петров Тошев
    37. Димчо Стефанов Димов
    38. Наталия Жанова Зашева
    39. Николай Митев Проданов
    40. Ивайло Благовестов Батинков
    41. Иван Генчев Бакалов
    42. Калоян Георгиев Добрев
    43. Александър Василев Василев
    44. Миглена Евгениева Нестерова-Дечева
    45. Емил Йорданов Пиргов
    46. Миглена Тодорова Ганева
    47. Емил Красимиров Марков
    48. Ирена Момчилова Парунева
    49. Венцислав Димов Христов

За районни кметове:

За кмет на район „Средец“ – Владислав Иванов Иванов
За кмет на район “Красно село“ – Николай Митев Проданов
За кмет на район “Възраждане“ – Роксандра Димитрова Памукова
За кмет на район “Оборище“ – Иван Александров Каназирски
За кмет на район “Сердика“ – Полина Петрова Дикова
За кмет на район “Подуяне“ – Иван Ганчев Ганчев
За кмет на район “Слатина“ – Явор Георгиев Александров
За кмет на район “Изгрев“ – Георги Николов Димов
За кмет на район “Лозенец“ – Ивайло Георгиев Петров
За кмет на район “Триадица“ – Емилия Димитрова Михайлова
За кмет на район “Красна поляна“ – Георги Росенов Кардашев
За кмет на район “Илинден“ – Юлиан Йорданов Стамболски
За кмет на район “Надежда“ – Иван Генчев Бакалов
За кмет на район “Искър“ – Иван Димитров Янев
За кмет на район “Младост“ – Емил Николов Тарасов
За кмет на район “Студентски“ – Пламен Маринов Ралчев
За кмет на район “Витоша“ – Христо Георгиев Гунов
За кмет на район “Овча купел“ – Борислав Любомиров Георгиев
За кмет на район “Люлин“ – Петър Петров Павлов
За кмет на район “Връбница“ – Калоян Георгиев Добрев
За кмет на район “Кремиковци“ – Ралица Венелинова Цекова
За кмет на район “Панчарево“ – Георги Пламенов Сотиров
За кмет на район “Банкя“ – Велико Людмилов Симов

За кметове на кметства:

За с. Казичене – Ивайло Весков Стоилов
За с. Лозен – Венцислав Димов Христов
За с. Световрачене – Първан Петров Тошев

„Глас Народен“ не се явява с кандидат за кмет на Столична община. Техните останали кандидати са:
За общински съветници:

  1. Светослав Емилов Витков
    2. Венцислав Емилов Мицов
    3. Петър Евлогиев Петков
    4. Златко Кръстев Атанасов
    5. Ален Попович
    6. Николай Стоев Николов
    7. Димитър Богомилов Савов
    8. Людмил Александров Аспарухов
    9. Александър Петров Михайлов
    10. Николай Иванов Добрев
    11. Иван Красимиров Михайлов
    12. Венеция Георгиева Стоянова

За районни кметове:

За кмет на район „Средец“ – Петър Евлогиев Петков
За кмет на район “Красно село“ – Ален Попович
За кмет на район “Оборище“ – Николай Стоев Николов
За кмет на район “Подуяне“ – Людмил Александров Аспарухов
За кмет на район “Слатина“ – Христофор Григоров Григоров
За кмет на район “Младост“ – Венцислав Емилов Мицов

„Деос“ се явява с кандидат за кмет Виктор Стефанов Лилов. Техните останали кандидати са:
За общински съветници:

  1. Виктор Стефанов Лилов
    2. Татяна Петрова Иванова
    3. Катина Пенева Железова
    4. Емилия Данчева Мишева
    5. Момчил Иванов Якимов
    6. Богомил Цветков Маринов
    7. Александър Драгомиров Петков
    8. Борил Любомиров Гуринов
    9. Благовест Благовестов Благоев
    10. Емил Роберт Коен
    11. Богомил Николов Александров
    12. Чавдар Радославов Арсов
    13. Емил Александров Георгиев
    14. Жюстин Томс Джадала Мария

За районни кметове:

За кмет на район „Средец“ – Емил Александров Георгиев
За кмет на район “Красно село“ – Татяна Петрова Иванова
За кмет на район “Възраждане“ – Катина Пенева Железова
За кмет на район “Лозенец“ – Александър Драгомиров Петков
За кмет на район “Триадица“ – Богомил Николов Александров
За кмет на район “Младост“ – Благовест Благовестов Благоев
За кмет на район “Студентски“ – Борил Любомиров Гуринов
За кмет на район “Овча купел“ – Жюстин Томс Джадала Мария
За кмет на район “Връбница“ – Емилия Данчева Мишева

 

Коментирайте първи тази публикация на "Кандидатите за местна власт в София"

Оставете коментар

Имейлът ви няма да бъде публикуван.


*